Меню
0

Саджанець полуниці ремонтантного сорту Мальга (Malga). Фасовка 10шт

150,00
грн.
Мальга - перспективна ремонтантная полуниця, італійської селекції. Сорт придатний до вирощування у відкритому і закритому грунті, на балконі, в квартирі в квіткових контейнерах.

Кущі Мальга компактні, невисокі, сильні і витривалі. Листя невелике, темно-зелене. Більшу частину рослини складають квітконоси, які високо здіймаються над листям.


Ягоди великі і дуже великі. Протягом сезону плоди зберігають розмір і форму - акуратну, конічну, симетричну. Шкірочка червона, з помаранчевим відливом, блискуча, при дозріванні не темніє. Пустот всередині не буває. Середня вага полуниці 30-40г.

Сорт високоврожайний, плодоносить безперервно з травня до заморозків. З однієї рослини при звичайній агротехніці знімають більше 1,0 кг. ягід. У контейнерах ягоди не мнуться та легко перевозяться на далекі відстані.

Усі фото саджанців на нашому сайті є ілюстативними і можуть відрізнятися від вигляду товару на момент відправки. На вигляд саджанців впливає сезонність та фаза їх росту. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. 

ДОГЛЯД ТА ПОСАДКА ПОЛУНИЦІ:
Найкращий грунт для посадки - вологий, але не мокрий. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі, а коренева система розташована вертикально. Занадто довге коріння вкорочують до 8 - 10см. Після посадки рясно поливають. Щоб не утворилася кірка, відразу після поливу, землю мульчують соломою

Схема посадки 20х20 см, після посадки обірвати перший цвіт, зміцнюючи цим рослину

Для вирощування саджанців рекомендуємо встановити систему поливу: дощувальна установка або крапельне зрошення. Через відсутність вологи в критичні періоди росту (навіть на 7-10 днів) врожайність значно знижується

На осінь листя скошують і виносять за територію або кладуть до компостної купи. Стригти потрібно так, щоб не зачепити листову розетку
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Номер телефону отримувача
Промокод
Payment method