Меню
0

Саджанець ожини Чачанська Бестрна (Cacanska Bestrna)

120,00
грн.
Чачанська Бестрна (Cacanska Bestrna)
Середньостиглий сорт сербської селекції. Ягоди середнього розміру, середньою вагою 9,3 г (окремі сягають ваги 15,4 г), блискуча, щільна, видовжено-циліндричної форми, солодка та ароматна. Продуктивність сорту висока. Урожайність може перевищувати 20 т/га. Рослина сильноросла, без колючок. Однорічні пагони мають високу стійкість до низьких зимових температурДОГЛЯД ТА ПОСАДКА ОЖИНИ:


Ожина світлолюбна рослина. На затінених ділянках пагони підуть в ріст на шкоду плодоношенню, ягоди будуть кислі. Якщо віддати перевагу вітряному місцю, кущики будуть ламатися і погано переносити капризи погоди

Дуже вологі ґрунти можуть викликати загнивання коренів або хвороби. Отже, посадити ожину потрібно на добре освітленому, захищеному від вітру місці, яке помірно зволожене.

Кущики слід садити на глибину приблизно 35-40 см. Відстань між кущами в ряду від 70-90 см, між рядами не менше 2 метрів. Посадкову яму добре пролити, грунт біля куща мульчувати соломою

Не рекомендується підживлювати лунку органічними добривами, оскільки вони викликають швидкий ріст, що послаблює рослину. Ожина може погано перенести зиму. Краще вносити підживлення на другий рік. Проте можна використати трішки попелу.

Усі фото саджанців на нашому сайті є ілюстативними і можуть відрізнятися від вигляду товару на момент відправки. На вигляд саджанців впливає сезонність та фаза їх росту. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Номер телефону отримувача
Промокод
Payment method